נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

הובלה ומנוף

הובלה ומנוף

הובלה נחשבת למקצוע שלא נדרש בו ידע מקצועי, אולם ההיפך הוא הנכון. התכולה של הדירה חייבת לצאת מנקודת המוצא שלה ולהגיע לנקודת היעד ללא בעיות וללא נזקים וכמובן בדרך המהירה ביותר. חברת הובלות טובה היא חברה שמצליחה להתגבר על כל המכשולים הלוגיסטיים האפשריים, הן באמצעות כוח עבודה מיומן והן באמצעות כלים ייעודיים שיכולים לעזור באופן משמעותי. המקצוע מחייב עבודה נכונה ויעילה מצד אחד, אך נקיטת משנה זהירות בכל צעד ובכל שלב של ההובלה- זהו המקצוע.

כאשר שוכרים את שירותיה של חברת הובלות מומלצת, חשוב לוודא שמדובר על המלצות שכוללות גם את סוג ההובלה שלנו. נכון שבסופו של דבר ההובלה צריכה לכלול את כל המרכיבים החשובים ביותר והמחיר צריך להתאים למפרט ההזמנה של העבודה, אבל עדיין, הכי טוב לדעת כמה שיותר לפני ששוכרים אנשי מקצוע.

נקודה חשובה שצריך לשים אליה לב היא אופי ההובלה. ישנן תכולות שלא ניתן להוביל באופן הרגיל. הכוונה היא שלא בהכרח יכולים מובילים להיכנס אל הבית, להעמיס את הספות ולרדת במעלית או בחדר המדרגות משום שאין מעלית או שחדר המדרגות צר מדי והדרך היחידה היא להוציא את הספות או כל רהיט אחר דרך הפתח הגדול ביותר בבית והוא חלון הסלון, לדוגמא. אבל איך אפשר להוציא את הספות מחלון הסלון אם גרים בקומה הרביעית? ובכן, בשביל זה יש לנו מנוף. המנוף הוא בעצם כלי העזר הגדול ביותר כאשר מבקשים לעבור דירה בנסיבות הללו. המנוף מחובר למשאית שנמצאת בגובה הכביש ומשטח ההרמה עולה ויורד על המסילה, כאשר ניתן להעמיס את החפצים בגובה הדירה ולהוריד אותם בגובה הכביש ללא כל כניסה אל פנים הבניין. יש לכך יתרון מאוד גדול, במיוחד כאשר הבניין אינו מאפשר הובלה פנימית ומעבר לכך, עצם השימוש במנוף יכול לקצר באופן משמעותי את ההובלה.

במקביל, צריך לזכור כי המנוף הוא תוספת למחיר שמשלמים על ההובלה ואם כבר רוצים את הטוב ביותר, ללא ספק ניתן לקבל זאת ברגע ששוכרים את שירותיה של חברת הובלות מקצועית ואמינה.

הובלה ומנוף דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:2

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף