נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

הובלות מנוף

הובלות מנוף

כיום עולם ההובלות נמצא במקום מתוחכם ויעיל יותר ממה שהיה נהוג בשנים עברו. הטכנולוגיה לא פסחה גם על התחום הזה וכל מי שמתכנן לעבור דירה או לחילופין להעביר את המשרד, יכול ליהנות מפיתרונות מאוד יצירתיים להתייעלות בהובלה. נכון שעדיין המובילים מרימים חפצים ומשנעים אותה מעלה ומטה, למי שגר בבניין דירות ומעמיסים על המשאית, אבל לא רק זה. היום גם אפשר למצוא הובלות מנוף, כלומר קיימת האפשרות להובלה מהירה יותר, יעילה יותר ובטוחה יותר.

המנוף הוא בעצם מעין מעלית חיצונית שמתחילה בגובה אפס, יחד עם המשאית וממשיכה כמו ציר לגובה עד לקומה הנדרשת. באמצעות המנוף אנו יכולים להוביל את התכולה של הבית או המשרד על מדף מאוד גדול שנע בסגנון מנוף והחפצים מגיעים במהירות ליעדם. למנוף יש יתרון מאוד גדול על פני ההובלה הרגילה, שבה המובילים מעמיסים על גלגלות ניידות את הכל:

-          פרק הזמן של העמסת ופריקת המשאית הוא קצר באופן משמעותי. המנוף עובד באופן מהיר יחסית, אך עדיין עולה ויורד בקצב בטוח.

-          ניתן להוריד ולהעלות חפצים גדולים למדי או כבדים מאוד. כך אנו יכולים להעמיס ארונות ללא פירוק ואפילו פסנתרים. כך ניתן להוציא את הרהיטים מחלון המרפסת, לרוב החלון הגדול ביותר בבית.

-          לא צריך להסתמך על חדרי מדרגות או מעליות. יכול להיות שחדר המדרגות צר מדי והמעלית קטנה מדי והעלויות גדולות באופן משמעותי ואז צריך למצוא פיתרון ללא מנוף.

ככל שעובר הזמן עוד ועוד בודקים את שירותי המנוף. כמובן שחברה מקצועית חייבת לדעת כיצד שולטים במכונה וחשוב למצוא כמה שיותר המלצות על החברה ועל שירותי המנוף, אולם בהחלט מדובר בחוויה חיובית. מעבר דירה יכול להיות קצת מלחיץ ורבים לא יודעים באמת כיצד זה יעבור. עם שירותי מנוף אפשר להיות רגועים אף יותר משום שהמנוף הוא בטוח ויעיל. האפשרות להשתמש בטכנולוגיה מכאנית שכזו מציבה בפנינו את ההנאה שבמעבר. כמובן שחשוב לסמוך על המובילים ועל האמינות והמקצועיות שלהם ושירותי המנוף רק מעצימים לחיוב את החוויה לאורך שנים.

הובלות מנוף דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:7

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף