נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

העברת דירה עם מנוף

העברת דירה עם מנוף

העברת דירה עם מנוף היא אחד הפיתרונות החשובים ביותר בעולם ההובלה וכל מי שהעביר את הדירה שלו באמצעות מנוף יכול להעיד עד כמה מדובר בשיפור משמעותי מהובלה שאינה כוללת מנוף. המנוף הוא בעצם מכשיר הרמה מאוד איכותי הכולל מעין מדף מאוזן גדול שנע על זרוע טלסקופית שמגיעה עד הקומות הגבוהות. יש לציין כי ישנם מספר סוגי מנופים, כאשר לכל אחד יש את האפשרות להגיע במקסימום עד גובה מסוים, כלומר למספר קומות רב.

על המדף המדובר ניתן להעמיס משקל נכבד והוא בעצם משנע את תכולת הבית מקומת הדירה הישנה אל משאית ההובלה ולאחר מכן מקומת הרחוב וממשאית ההובלה אל הדירה החדשה. החיסכון כאן הוא אדיר ובכמה מישורים.

ראשית, אין צורך להוריד ולהעלות את כל החפצים במדרגות או במעלית. אמנם עבודתם של המובילים היא לשנע את תכולת הבית ממקום למקום, אבל באמצעות המנוף ניתן לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמהירות גבוהה יותר. שנית, לא צריך לחשב כיצד מעבירים את כל החפצים דרך דלת הכניסה. כאשר משתמשים בשירותי מנוף להעברת הדירה, בעצם פתח הדירה שממנו יוצאים החפצים ודרכו נכנסים לדירה החדשה הוא החלון הגדול ביותר בבית, בין אם מדובר על חלון הסלון או החלון של המרפסת. יתרון נוסף שנגזר מכך הוא שלא צריך באמת לפרק את הרהיטים הגדולים ואפשר להוריד אותם בזהירות ובמהירות. למי שיש ארונות גדולים וכבדים ואפילו פסנתרים, יש לכך משמעות רבה.

העברת דירה באמצעות מנוף היא בהחלט דרך שמצליחה לחברת בין המכאניקה והטכנולוגיה של העידן המודרני ובין עבודת הובלה מסורתית. השימוש באמצעים שכאלה משפרת באופן משמעותי את השירות שחברת ההובלה יכולב לספק לכל לקוח ומכיוון שלא אחת הסיכוי הוא לעבור דירה מבניין אחד לאחר, כנראה והמנוף יוכל להיות שם ולעזור בדיוק בחלק המורכב והוא ההוצאה של התכולה מן הדירה האחת והכנסת התכולה אל הדירה השניה. כאשר יוצרים קשר עם חברת ההובלה, חשוב לבדוק גם את האפשרות הזו ואין ספק שהיא תשתלם ותייעל הכל.

דרגו ועזרו לנו להשתפר

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף