נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

הצעת מחיר להובלה

הצעת מחיר להובלה

כאשר אתם כבר מתכננים לעבור דירה, צריך לבחור את חברת ההובלה שתשנע את תכולת הבית שלכם מהדירה הישנה לזו החדשה. צריך לזכור כי שוק ההובלות רווי בחברות המציעות את עצמן ואת שירותיהן עבור כל מי שצריכים לעבור דירה וכאשר צריך כבר לבחור את החברה המתאימה, חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן. הצעות מחיר הן חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה שלנו בספק או בעל מקצוע והצעת המחיר היא בעצם מסמך שאנו יכולים להשוות בין כמה חברות. על מנת שהמוביל יוכל לספק לנו הצעת מחיר, אנחנו צריכים לתת לו את כל המידע הדרוש לכך וחשוב לזכור שאי אפשר להחסיר פרטים. מידע גלוי בנוגע למעבר הדירה משמע עבודה מקצועית יותר של חברת ההובלה:

-          מרחק בין נקודות – אתם גרים במקום מסוים וצריכים להעביר את תכולת הבית למקום אחר. השאלה היא מהו המרחק בין שתי הנקודות וכמובן האם מדובר בבניינים עם מעליות. הרי המובילים מעבירים את התכולה מדלת לדלת וחשוב להם לדעת כמה זמן וכמה כוח אדם צריך כדי להעביר את הכל.

-          גודל התכולה והמורכבות שלה – יש הבדל בין העברת דירה קטנה הדורשת משאית הובלה ושני סבלים ובין תכולת בית גדול מימדים הדורש משאית הובלה גדולה עם ארבעה או מישה מובילים. ההבדלים בנתונים הללו מצריכים היערכות מקצועית מאוד מדויקת מבחינת המובילים ולכם הצעת המחיר חייבת לכלול זאת גם כן. צריך לזכור שאם יש רהיטים גדולים הדורשים יחס מיוחד כמו פסנתרים ואחרים, חשוב ליידע את המובילים שכן הדבר דורש ידע מקדים וניסיון בהובלה מסוג זה.

-          שירותים נוספים – חברת הובלה מקצועית גם מציעה שירותי אריזה ופריקה יחד עם שירותי פירוק והרכבה של רהיטים. אנחנו בעצם יכולים לקבל את כל השירותים הנדרשי למעבר בהצעת המחיר.

צריך לזכור כי הצעות המחיר יכולות להשתנות. משמע שאין בהכרח לקבל את הצעת המחיר הנמוכה ביותר או להימנע מהגבוהה ביותר. חשוב לראות מה ההצעה כוללת והאם היא באמת מתאימה לצרכים שלנו. כך תוכלו לעבור דירה בשקט.

דרגו ועזרו לנו להשתפר

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף