נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

חברת הובלה תל אביב

חברת הובלה תל אביב

עולם ההובלות היום מגוון ומלא בחברות רבות שמציעות להוביל עבורנו את תכולת הבית או המשרד. כאשר אנחנו מבקשים לעבור דירה או להעביר את כל תכולת המשרד לתל אביב או הסביבה, אנו חייבים לדעת שהמובילים יעשו את עבודתם נאמנה. איך באמת אשר למצוא את החברה המתאימה ביותר. אם נשאל כל חברת הובלה תל אביב היא יעד מאוד פופולארי ולשכור את השירותים המלאים של חברה אמינה, עם ניסיון מקצועי מאוד נרחב וכמובן עם אפשרויות להרחבת השירותים הוא לא אחת כורח המציאות. על מנת שנוכל לדעת עם איזו חברת הכי טוב יהיה לעבור דירה לתל אביב, יש מספר קריטריונים שצריך לשים אליהם לב:

-          גודל החברה – חברה גדולה היא חברה שמציעה לנו את כל השירותים שניתן להיעזר בהם להובלה בתל אביב. למרבית האנשים אין באמת כוח להתחיל לארוז אז למה לא להיעזר באנשי מקצוע שיכולים להגיע עם ארגזים ודבק ולהתחיל לארוז עבורנו. כמובן שלא רק זה, אלא ניתן גם לקבל שירותי פירוק רהיטים והרכבה שלהם בדירה החדשה ועוד.

-          ביטוח – הביטוח הוא אחד החלקים החשובים ביותר בהסכם העבודה שלנו עם חברת ההובלה. המובילים משנעים עבורנו את הציוד של הבית או המשרד והאחריות צריכה להיות עליהם. נגזרת של האחריות היא ביטוח שיש לחברת ההובלה על תכולת השינוע שלהם ואנחנו חייבים לדרוש זאת. זו דרישה בסיסית שאפילו מחויבת המציאות.

-          מנוף להובלות – תל אביב היא עיר צפופה ולא לכל בניין ניתן להעביר תכולת בית או משרד מלאים ביעילות מירבית. אם רוצים לשפר באופן משמעותי את ההובלה, ההמלצה היא להשתמש בשירותי מנוף. המנוף הוא למעשה כמו מעלית שמחברת בין משאית ההובלה שנמצאת בגובה הרחוב ובין הדירה שנמצאת בקומת היעד. נקודה חשובה היא לוודא שהחברה היא זו שמביאה את המנוף ולא חברה חיצונית שיכולה לגבות סכומים גבוהים באופן משמעותי.

הובלות בתל אביב הן עניין שגרתי ואנשים תמיד עוברים בין דירות. גם אם מדובר בדירה קטנה או גדולה, צריך שחברת ההובלות תעשה זאת כראוי.

דרגו ועזרו לנו להשתפר

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף