נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

מובילים

מובילים

כדי לשכור את שירותיהם של מובילים כיום, צריך להיות מודעים למגמות השונות הקיימות כיום בשוק המדובר. נכון שבעבר כל אחד יכול היה להיות סבל או מוביל, אולם כיום מדובר על סטנדרטים מאוד גבוהים של עבודה. כאשר אתם מחפשים לעצמכם מובילים שיעבירו עבורכם דירה או משרד, אתם מחפשים את חברת ההובלה הטובה ביותר ולשם כך חשוב לכם לדעת כמה שיותר. אחד הנושאים שצריך להכיר הוא הביטוח. חברת הובלה מכובדת חייבת לבטח את תכולת הציוד שאותו היא מעבירה ולא משנה כמה היא תגיד שיש לה ביטוח, עליכם לדרוש את המסמכים המעידים על כך.

מעבר לכך, הדרישה לא צריכה להסתכם רק בזה. אתם יכולים לדרוש גם כמה שיותר המלצות ולכל חברה המבקשת להיות הטובה ביותר בשוק יהיה גם אתר אינטרנט שבו היא תפרסם כמה שיותר המלצות שהיא יכולה להשיג, זאת לצד מאמרים ודגשים. המטרה של מובילים היא להציג את עולם ההובלה לכל לקוח עם כמה שיותר הסברים. לקוחות אוהבים לדעת על מה הם הולכים להוציא את הכסף שלהם ולכן חשוב להביר עד כמה שניתן.

מכיוון שיש מובילים רבים בשוק, אתם מוזמנים גם להשוות מחירים ולסקור עד כמה שאפשר את השוק עצמו. השוואת המחירים היא מהלך מאוד נכון וחכם והצעות המחיר צריכות לכלול את כל הפרמטרים והקריטריונים שאתם מבקשי לעצמכם. הצעות המחיר של מובילים יכולות לכלול:

-          התאריך שבו עתידה להתבצע ההובלה יכול להיות מתומחר באופן שונה, בין אם מדובר על העונה העמוסה של המובילים ובין אם מדובר על העונה הרגועה יותר.

-          על כמה ציוד מדובר. יש הבדל בהוצאות בין רכב הובלות קטן ובין רכב הובלות גדול ואחת הנגזרות היא כמובן גם כוח אדם. הובלה גדולה משמעה הובלה שדורשת יותר סבלים.

-          אריזה ופריקה של הארגזים. חברה מסודרת גם מציעה שירותים נלווים של אריזה מסודרת של החפצים והציוד וכמובן עזרה בפריקה של הארגזים. מדובר בחלק שלא כולם אוהבים אותו.

-          כנ"ל לגבי פירוק והרכבה מחדש של רהיטים.

מרחק הנסיעה חשוב לתמחור.

דרגו ועזרו לנו להשתפר

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף