נייד: 050-380-0999 משרד: 02-6762015

שירותי מנוף

שירותי מנוף

בעולם ההובלות כיום, שירותי מנוף נחשבים לאחד הפיתרונות הטובים והיעילים ביותר לעבודה. כאשר אתם עוברים דירה או אפילו מעבירים את המשרד, אנשי המקצוע שתיעזרו בשירותם הם המובילים. כמובן שהכל יכול לעבוד בהתאם לדרך המוכרת והמקובלת של העמסת התכולה על ידי הסבלים אל המשאית והכל באמצעות שרירי ידיים, רגליים ועגלות. אין ספק שמדובר במיומנות שיש לרכוש עם השנים וחברת הובלה מקצועית תעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

בנוסף לכך, קיים הפיתרון של מנוף. המנוף בהובלה הוא למעשה מעלית שניתן לנייד אותה ממקום למקום, שכן היא מחוברת למשאית ויכולה להגיע לכל לקוח שמבקש את שירותי המנוף המדובר. חשוב מבחינתכם לדעת שהמנוף למעשה מקל על המעבר והופך אותו ליעיל באופן משמעותי וכמובן שהזמן הוא חלק חשוב בכל הנוגע להעברת משרדים וכמובן גם לקוחות פרטיים. היכולת של המנוף לשמש כאמצעי המקדם ומייעל את ההובלה הפכה אותו לאחד המרכיבים החשובים ביותר בקרב חברת ההובלות והיום יש לו יתרונות רבים על פני האחרים:

-          החפצים נעים במהירות – המנוף יכול להגיע בכמה גרסאות, כאשר כל אחת מהן מתאימה לגובה מסוים. יש מנופים המגיעים עד לקומה רביעית ויש מנופים שמגיעים לקומות גבוהות יותר. כאשר מעמיסים על המנוף את התכולה, הדרך אל הקומה המיועדת קצרה באופן מובהק.

-          יעיל בסידור – אחד האתגרים הגדולים בהעמסה ובפריקה של החפצים היא בסידור שלהם. כאשר אתם עוברים דירה, בשלב מסוים יכול להיווצר בלגאן גדול בסידור הארגזים והחפצים האחרים ברחבי הבית והכל גם פונקציה של זמן. המנוף מתמודד בצורה יפה עם אתגר הזמן וכעת אתם יכולים לבקש מהסבלים שיסדרו את הארגזים בהתאם למיקום העתידי שלהם בבית.

-          הרבה יותר בכל נגלה – ההובלה של תכולת בית או משרד עובדת בשיטת הנגלות. המובילים בכל פעם מגיעים למשאית ומעמיסים על העגלות שלהם או כמובן גם על הגב, כמה שיותר חפצים. כאשר אנחנו מדברים על שירותי המנוף, בעצם ניתן לקבל נגלות גדולת יותר שמגיעות מקומת הקרקע אל הקומה המיועדת. החיסכון כאן הוא אדיר ושווה את ההוצאה.

דרגו ועזרו לנו להשתפר

למה חברת ג.ג הובלות
חברת הובלות ג.ג. הובלות מספקת שירותי הובלה אמינים ומהירים מאז 1986, וכן מציעה שירותים נלווים נוספים: אריזה, עיטוף ומיגון של פריטים; פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף עד לגובה 48 מטר וכן שירותי אחסנה מאובטחת. לחברה צי כלי רכב ייעודיים, אותם ניתן להתאים לכל הובלה לפי דרישה: משאיות סגורות, מנוף ועוד. בנוסף, ג.ג. הובלות מספקת ביטוח ואחריות תכולה בעלות מרבית של 100,000 שקלים.

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת: 050-380-0999
מנופים בירושלים
מובילים מומלצים בירושלים
מוביל מומלץ בירושלים
השכרת מנוף בירושלים
מציאת חברת הובלות בירושלים
שירותי הובלות בירושלים
שירותי הובלה בירושלים
הובלות דירה בירושלים
חברת הובלות בירושלים
חברת הובלות במודיעין
שירותי אחסנה
המלצות על מובילים
הובלות מנוף
הובלה ומנוף